O PR Solutions

O PR Solutions – podstawowe informacje

O-prsolutionsJesteśmy full-serwisową agencją PR, która specjalizuje się w zdobywaniu zaufania dla nowych produktów i idei. Agencja działa na rynku od 2003 roku. Jej założycielem jest Andrzej Sowula, Konsultant ds. PR z 15-letnim doświadczeniem w public relations wyniesionym zarówno z pracy w korporacyjnych działach PR, jak i w agencji PR, a także z wieloletnim doświadczeniem dziennikarskim (zobacz profil na LinkedIn).

Podkreślamy podstawowe zasady
Rozpoczynając pracę dla nowego klienta zawsze zaczynamy od dokładnej analizy jego sytuacji wyjściowej, precyzyjnego określenia celów i grup docelowych, właściwego doboru głównych komunikatów, a także narzędzi PR do wykorzystania.

Jesteśmy nastawieni na rezultaty
Koncentrujemy nasze wysiłki na osiąganiu wyników zgodnych z wcześniej określonymi celami strategicznymi i taktycznymi.

Oferujemy najwyższy standard usług
Świadczymy usługi w oparciu o najwyższe standardy i etyczne normy postępowania. Pozwala nam to budować długotrwałe relacje oparte na zaufaniu zarówno z naszymi klientami, jak i z mediami.

Należymy do globalnej sieci PR – Convoy
Nasze kompetencje w obsłudze firm z branży ICT potwierdza także fakt przynależności do międzynarodowej sieci Convoy, która zrzesza niezależne agencje PR specjalizujące się w obsłudze firm z branży IT i telekomunikacyjnej z całego świata. Inicjatorem powstania tej sieci jest brytyjska agencja Red Lorry Yellow Lorry.