Crayon, wiodący partner Microsoft w obszarze AI i uczenia maszynowego, powierzył agencji PR Solutions nagłośnienie w mediach branżowych wydarzenia „CEE Azure OpenAI Forum”.  

Podczas wydarzenia „CEE Azure OpenAI Forum” zostały poruszane takie tematy, jak możliwości wykorzystania Azure OpenAI w różnych branżach, korzystanie z ChatGPT w interpretowaniu raportów, czy automatyzacja przygotowywania raportów Power BI za pomocą modeli OpenAI. Wszystkie prelekcje odbyły się online i zostały poprowadzone przez certyfikowanych przez Microsoft ekspertów z firmy Crayon.

PR solutions była odpowiedzialna za oprcowanie informacji prasowej, która informowała o konferencji, jej dystrybucje w mediach branżowych i biznesowych, a także obsługę zapytań prasowych. Dodatkowo agencja wsparła Crayon w nagłaśnianiu wydarzenia w serwisach z informacjami o eventach IT, w grupach na Facebooku o LinkedIn dot. AI oraz wydarzeń IT.

Crayon pomaga swoim klientom zbudować komercyjne i techniczne podstawy udanej i bezpiecznej transformacji cyfrowej ich biznesów do chmury. Firma zapewnia klientom odpowiednie do potrzeb parametry infrastruktury IT, zarządzanie nią i jej optymalizację w całym cyklu funkcjonowania. Pomaga także podejmować decyzje oparte na danych i oszczędzające koszty i jednocześnie ułatwia nawigację w cyfrowej przyszłości. Crayon ma swoją główną siedzibę w Oslo, w Norwegii, i zatrudnia ponad 3,300 pracownikami w ponad 50 biurach w 40 krajach.

Dodatkowe informacje o firmie Crayon są dostępne tutaj: https://www.crayon.com.