Agencja public relations PR Solutions rozpoczęła współpracę z Damovo, wiodącym w Europie integratorem rozwiązań w zakresie Unified Communication (UC).

W ramach współpracy PR Solutions zapewni Damovo wsparcie w obszarze media relations. Obejmie ono m.in. komunikację najważniejszych wydarzeń z życia firmy, a także opracowywanie case studies dot. najciekawszych wdrożeń realizowanych przez Damovo w Polsce. Współpraca ma charakter projektowy.

Damovo ma blisko czterdziestoletnie doświadczenie na rynku, specjalistyczną fachową wiedzę oraz rozległą sieć branżowych partnerów. Przez podejście konsultacyjne (zrozumienie, dostarczenie i udoskonalanie) Damovo współpracuje ze swoimi klientami, aby określić w jaki sposób technologia może wspierać ich obecne i przyszłe cele biznesowe. Przez długoterminowe zaangażowanie Damovo pogłębia zrozumienie problemów klienta, co umożliwia dalsze działania na rzecz usprawniania i poprawy sposobu korzystania z rozwiązań technologicznych.

Oferta Damovo obejmuje rozwiązania z zakresu ujednoliconej komunikacji i współpracy (UC&C), sieci korporacyjnych (Enterprise Networks), contact center, cloud i managed services. Damovo posiada biura regionalne w Europie i świadczy usługi w ponad 120 krajach na całym świecie. Niezależnie od sektora i położenia geograficznego, firma dostarcza swoim 2 tys. klientom narzędzia, jakich potrzebują oni do stałego usprawniania swojej działalności.

Dodatkowe informacje na temat Damovo są dostępne tutaj: www.damovo.com.