Krzysztof Lewiński, Dyrektor Krajowy w firmie Armatis Polska, która jest jednym z największych działających w Polsce outsourcerów obsługi klienta i sprzedaży, został wyróżniony tytułem „Tygrysa Biznesu” w corocznym raporcie organizacji Pro Progressio.

Statuetka „Tygrysa Biznesu” zostaje przyznana wybitnym osobom z Polski i ze świata, które przez swoją działalność znacząco wpływają na rozwój sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu (BSS). Lista ta powstaje na podstawie obserwacji aktywności zawodowej i pozazawodowej menadżerów związanych z branżą BSS, a przyznawane wyróżnienia są dowodem uznania ich wkładu w rozwój nowych usług.

Krzysztof Lewiński do Armatis dołączył w 2019 roku, rozwijając firmę o 100% w ciągu 3 lat. Ma ponad 20 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych związanych z Customer Experience i CRM, w tym 6 lat w sektorze outsourcingu w globalnych organizacjach. Jego doświadczenie obejmuje kierowanie dużymi organizacjami, w tym budowanie strategii, zarządzanie relacjami z klientem, zarządzanie finansami, rozwojem biznesu i operacji. Pracował dla takich marek, jak mBank, Nordea, Grupa TVN, Teleperformance. Posiada dyplom MBA Rotterdam School of Management.

Armatis (www.armatis.com/pl) to firma wywodząca się z Francji, która od ponad 30 lat tworzy rozwiązania outsourcingowe dla przedsiębiorstw. Dotyczą one wielokanałowego wsparcia klienta, sprzedaży, helpdesku oraz innych rozwiązań B2C i B2B, które są dostarczane w ponad 14 językach i zgodnie z wizją zawartą w haśle „Your customer first”.

Ofertę Armatis wyróżnia przede wszystkim elastyczność, która umożliwia klientom łatwe i szybkie skalowanie zespołu obsługi klienta i sprzedaży stosowanie do potrzeb, ale także know-how wynikający z ponad 30 lat działalności na rynku, innowacyjność i wypracowane procesy zarządzania. Armatis aktualnie zatrudnia na całym świecie ok. 9000 osób, a w Polsce ok. 2000.

Pro Progressio (www.proprogressio.pl) jest organizacją zajmującą się rozwojem sektora Nowoczesnych Usług dla Biznesu. Organizacja w ramach swojej głównej działalności prowadzi Klub Pro Progressio zrzeszający firmy będące liderami rynku w tym sektorze i jego otoczeniu, wydaje profesjonalne media branżowe, publikuje tematyczne i inwestycyjne raporty, a także organizuje merytoryczne wydarzenia.