NFQ Technologies, międzynarodowa firma IT pomagająca globalnym markom w tworzeniu innowacji, wybrała PR Solutions jako swoją agencję public relations w Polsce.

W ramach współpracy PR Solutions zapewni NFQ Technologies wsparcie w obszarze relacji z mediami w Polsce, a także monitoring wydarzeń dot. branży IT w Krakowie.

NFQ Technologies jest międzynarodową firmą IT z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, która zatrudnia ponad 850 osób we wszystkich swoich oddziałach na świecie. NFQ pomaga w stworzeniu cyfrowej strategii i w jej realizacji przedsiębiorstwom, które szukają możliwości zbudowania przewagi konkurencyjnej i skalowania swojego biznesu za pomocą inżynierii oprogramowania i rozwoju produktów, cyfryzacji, business intelligence i data science. NFQ świadczy też usługi UX, UI, CRO i konsultingowe dla firm z takich branż, jak turystyka, sprzedaż wielokanałowa, transport, logistyka i ekonomia współdzielenia.

NFQ z powodzeniem zbudowała zespoły pracujące nad stworzeniem i rozwojem wielu znanych marek, w tym wyszukiwarki ofert turystycznych KAYAK czy platformy z ofertami najmu HomeToGo. W portfolio klientów NFQ jest także m.in. wyszukiwarka połączeń lotniczych Swoodoo.com, która w ciągu zaledwie 2 lat zdobyła wiodącą pozycję w Niemczech i regionie DACH. Ówczesny rynek postrzegał tę platformę jako najlepsze rozwiązanie technologiczne dla sektora. 

Więcej informacje na temat NFQ Technologies można znaleźć na stronie https://www.nfq.pl.

PR Solutions działa na rynku od blisko 20 lat specjalizując się w obsłudze firm technologicznych i działających na rynku B2B. W portfolio agencji są jednak także klienci z wielu innych branż. Agencja świadczy dla tych firm kompleksowe usługi w obszarze Public Relations, a także digital marketingu.