Szukasz pomysłu na urozmaicenie zajęć logopedycznych z dziećmi? Wypróbuj pacynki Moowi – nowe pomoce logopedyczne, które można wykorzystać do wspomagania rozwoju mowy, a zwłaszcza w pracy nad usprawnianiem narządów artykulacyjnych i przy wywoływaniu głosek.

Pacynki zostały stworzone specjalnie z myślą o logopedach i nauczycielach przedszkolnych, którzy na co dzień pracują nad poprawną wymową i wzbogacaniem słownictwa dzieci. Pacynki, które posiadają język i zęby, są idealnym asystentem logopedy. Pomagają inicjować kontakt z dzieckiem. można je także wykorzystać do pokazywania dziecku ułożenie narządów mowy podczas wywoływania głosek. Jako że dzieci chętnie naśladują pacynkę, praca nad artykulacją przestaje być nudna i żmudna, a staje się ciekawa i kolorowa.

Pacynki mogą zostać wykorzystane w takich obszarach pracy z dziećmi, jak np.: ćwiczenia artykulacyjne, ćwiczenia połykania, naśladowanie dźwięków, powtarzanie słów, nauka kolorów, kształtów, nauka czytania. Pacynki można także wykorzystać w pracy terapeutycznej w opóźnionym rozwoju mowy, upośledzeniu umysłowym, autyzmie i terapii niepłynności.

Pomoce-logopedyczne-pacynki

Producent nowych pomocy logopedycznych – firma Moowi – przygotowała 5 wzorów pacynek: Moowika, Dinka, Pieska, Kotka i Misia. Jedna pacynka kosztuje 39 zł. Pacynki są także sprzedawane w zestawach po 3 i 5 sztuk. Kupując pacynki w zestawach możemy liczyć na rabat.

Więcej informacji o Moowikach, a także możliwość ich zakupu jest dostępna pod adresem: http://www.moowi.pl.