Agencja public relations PR Solutions zrealizuje dwa projekty dla agencji koncertowej M3. Dotyczą one obsługi w obszarze public relations tournée koncertowego w Polsce jazzmanów: Arturo Sandovala oraz Davida Sanborna.

Arturo Sandoval to jeden z najwybitniejszych żyjących trębaczy i pianistów jazzowych. Jego płyty przyniosły mu 19 nominacji do nagrody Grammy (w tym 10 zwycięstw), 6 nagród Billboard, a także statuetkę Emmy za ścieżkę dźwiękową do filmu „Miłość lub ojczyzna”, który opowiada historię jego życia. W postać Sandovala wcielił się w tym filmie Andy Garcia. Trasa koncertowa Sandovala obejmie Kraków (15/02/2018), Poznań (17/02/2018) oraz Gdańsk (28/02/2018).

Z kolei David Sanborn to jeden z najlepszych saksofonistów na świecie, który sięgał po nagrody Grammy sześciokrotnie. Szerszej publiczności dał się poznać przez wspólne występy z takimi artystami, jak Stevie Wonder, James Taylor, Paul Simon, David Bowie, Rolling Stones i Brecker Brother, a także tworząc muzyczne tło w takich filmowych przebojów, jak np. „Zabójcza broń”. Jego trasa koncertowa w Polsce obejmie Kraków (9/03/2018) i Warszawę (12/03/2018).

Agencja koncertowa M3 zajmuje się organizacją koncertów i innych wydarzeń o różnorodnym charakterze. Dodatkowe informacje na temat agencji są dostępne pod adresem: www.m3agency.pl.