PR Solutions przeprowadziła dwa projekty PR dla Allot, jednego z globalnych liderów oferujących rozwiązania w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

W ramach projektów agencja była odpowiedzialna za nagłośnienie w mediach branżowych wyników kilku projektów badawczych Allot, a także najważniejszych wydarzeń biznesowych dot. polskiego rynku. PR Solutions pomogła również Allot w przygotowaniu treści na media społecznościowe związane z wydarzeniami z Polski, a także stworzyła wideo z ankietą uliczną.

Współpraca była wynikiem zamkniętego przetargu ogłoszonego przez Allot wśród polskich agencji PR, które specjalizują się w obsłudze firm z branży IT i cyberbezpieczeństwa.

Allot Ltd. (NASDAQ: ALLT, TASE: ALLT) jest wiodącym dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie inteligencji sieciowej i bezpieczeństwa dla operatorów usług telekomunikacyjnych i przedsiębiorstw na całym świecie. Firmy te mogą zainstalować rozwiązania Allot na swojej infrastrukturze, aby zapewnić swoim klientom automatyczną ochronę przed phishingiem, złośliwym oprogramowaniem, filtrowanie treści, a także wymusić kontrolę rodzicielską na wskazanych urządzeniach. Rozwiązania Allot są wykorzystywane przez ponad 500 dostawców usług mobilnych, stacjonarnych i w chmurze, a także przez ponad 1000 przedsiębiorstw.

Dodatkowe informacje o firmie Allot są dostępne na stronie: www.allot.com