Agencja PR Solutions była odpowiedzialna za wsparcie w obszarze PR debiutu nowej serii ładowarek Nexode opartych o technologię azotku galu (GaN Tech). Ich producentem jest firma Ugreen.

W ramach projektu PR Solutions opracowała i upubliczniła informację prasową dotyczą nowej serii produktów. Agencja pomogła także w organizację testów produktów w mediach branżowych.

Nową seria obejmuje modele ładowarek o mocy 200W, 100W i 65W, które zawierają nawet 6 gniazd typu C i A oraz wspierają wszystkie główne protokoły szybkiego ładowania. Imponująca jest zwłaszcza szybkość ładowania nowych ładowarek, która w przypadku iPhone’ów jest trzy razy większa niż podczas ładowania oryginalnymi ładowarkami od Apple.

Zastosowanie technologii wykorzystującej azotek galu pozwala konstruować ładowarki o dużej mocy przy zachowaniu ich ergonomicznych wymiarów. Potrafią one bezpiecznie i szybko zasilić wszystkie urządzenia mobilne, w tym smartfony, a nawet laptopy. I takie właśnie ładowarki znajdziemy w nowej ofercie Ugreen.

Misją marki Ugreen jest dostarczanie rozwiązań, które zaspokoją potrzeby użytkowników urządzeń elektronicznych. Do obsługi smartfonów czy tabletów sprawdzą się wydajne i solidnie wykonane akcesoria GSM. W firmie o międzynarodowej sławie pracuje 150 inżynierów i 60 projektantów, którzy dbają o to, aby każdy produkt spełniał najwyższe standardy jakości. W asortymencie marki znajdują się kable do ładowania, konwertery multimedialne, adaptery, ładowarki domowe i samochodowe, akcesoria do auta i wiele innych. Wszystkie odznaczają się wydajnością, wysokim bezpieczeństwem użytkowania oraz nowoczesnym designem.

Dodatkowe informacje na temat firmy Ugreen sa dostępne na stronie www.ugreen.com.