Firma Milestone Systems, jeden z największych globalnych dostawców rozwiązań do inteligentnego monitoringu wideo, wybrała PR Solutions jako partnera w obszarze public relations w Polsce.

W ramach współpracy PR Solutions wesprze Milestone Systems w poszukiwaniu partnerów wśród polskich integratorów CCTV. W ramach planowanych działań jest realizacja kilku projektów obejmujących m.in. działania w zakresie relacji z mediami oraz na LinkedIn. 

Milestone Systems to jeden z liderów globalnego rynku inteligentnego monitoringu wizyjnego. Firma działa w Polsce za pośrednictwem partnerów, a ich sieć jest obecnie aktywnie powiększana – zarówno o dużych integratorów IT, jak i mniejsze firmy działające na rynku monitoringu wizyjnego. Wszystkie produkty Milestone są stworzone w otwartej architekturze i są kompatybilne z dużą liczbą kamer IP, wideoserwerów i cyfrowych rejestratorów wideo (DVR).

Dodatkowe informacje o Milestone są dostępne na stronie: https://www.milestonesys.com/.

PR Solutions działa na rynku od blisko 20 lat specjalizując się w obsłudze firm technologicznych i działających na rynku B2B. W portfolio agencji są jednak także klienci z wielu innych branż. Agencja świadczy dla tych firm kompleksowe usługi w obszarze Public Relations, a także digital marketingu.