Agencja public relations PR Solutions rozpoczęła współpracę z Patriot Memory oraz SonicWall. Pierwszy z nowych klientów agencji zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokowydajnych pamięci oraz podzespołów komputerowych. Z kolei SonicWall to wiodący na świecie producent rozwiązań w obszarze cyberbezpieczeństwa.

W ramach współpracy PR Solutions poprowadzi dla Patriot Memory oraz SonicWall działania w obszarze relacji z mediami. W przypadku Patriot celem tych działań będzie wsparcie we wprowadzaniu nowych produktów na rynek. Z kolei SonicWall chce przy pomocy PR Solutions zakomunikować w branżowej prasie w Polsce wybrane najważniejsze wydarzenia dot. firmy z drugiego półrocza 2017 roku. Agencja zapewni także nowym klientom usługi doradztwa w obszarze komunikacji oraz monitoringu mediów. Współpraca w obu przypadkach ma charakter projektowy.

Patriot Memory to amerykańska firma, która od 1985 roku zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości podzespołów komputerowych, w tym wysokowydajnych pamięci VIPER, niezawodnych i szybkich dysków SSD czy innych nośników danych, jak pamięci USB oraz karty flashowe. Patriot – idąc z duchem czasów, rosnącą popularnością e-sportu oraz gamingu – stworzył w ostatnim czasie także własną markę peryferiów gamingowych VIPER GAMING. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.patriotmemory.com oraz http://viper.patriotmemory.com.

SonicWall od ponad 27 lat zapobiega cyberprzestępstwom, broniąc małe i średnie przedsiębiorstwa oraz korporacje na całym świecie. Wielokrotnie nagradzane rozwiązania firmy – wykorzystujące badania SonicWall Capture Labs i zasoby ponad 26 tys. partnerów firmy na całym świecie – zabezpieczają ponad milion sieci biznesowych i mobilnych oraz wymienianych w nich e-maili, aplikacji i danych. Połączony potencjał produktów i partnerów tworzy ochronę w czasie rzeczywistym, która jest dostosowana do indywidulanych potrzeb ponad 500 tys. firm z przeszło 215 krajów. Dzięki temu, klienci SonicWall mogą bez obaw rozwijać swój biznes. Dodatkowe informacje o firmie są dostępne na stronie www.sonicwall.com.