Potrzebujesz wymienić szybę w samochodzie? Teraz możesz porównać ceny szyb różnych producentów, a także znaleźć najbliższy serwis, który wymieni wybraną szybę, za pomocą Glass4Cars.pl. Twórcą nowej platformy jest Glass4Cars.pl SA, która niedawno została wydzielona ze struktur VARIANT SA, przejmując także dystrybucję szyb Grupy Fuyao.

Korzystanie z platformy Glass4Cars.pl jest bardzo proste. Po określeniu auta, wskazujemy jaką szybę chcemy wymienić (przednia, tylna, boczna), a następnie ten serwis internetowy prezentuje nam najkorzystniejszą ofertę spośród zamienników oraz szyb renomowanych producentów. W kolejnym kroku możemy zamówić dostarczenie szyby na adres lub do 120 punktów odbioru w Polsce, albo też dodatkowo znaleźć usługodawcę, który ją wymieni w najdogodniejszej dla nas lokalizacji w całej Polsce. Po jego wybraniu, określamy w kalendarzu termin wymiany, zapoznajemy się z ceną usługi, a następnie składamy zamówienie. Za szybę i wymianę płacimy po wykonaniu usługi.

„Szczególnie warte uwagi są szyby Grupy Fuyao. Jest to z reguły najkorzystniejsza cenowo opcja za szybę od renomowanego producenta. Taki status mają firmy, których szyby są wykorzystywane do montażu fabrycznego w samochodach najbardziej znanych marek. Fuyao to aktualnie trzeci największy producent szyb samochodowych na świecie. Szyby Fuyao są wykorzystywane przy pierwszym montażu na linii produkcyjnej w autach takich producentów, jak: Audi, Bentley, BMW, Toyota, Volkswagen czy Volvo” – mówi Wojciech Oko, Dyrektor Handlowy firmy Glass4Cars.pl.

Glass4Cars.pl liczy, że szybko stanie się podstawowym serwisem dla wszystkich kierowców, którzy mają potrzebę wymiany szyby w swoim samochodzie. Do tej pory nie było bowiem na rynku narzędzia, które umożliwiłoby łatwe porównanie cen szyb samochodowych, a także sprawdzenie cen ich wymiany w różnych serwisach oraz umówienie terminu online.

Glass4Cars-1
VARIANT SA, która jest właścicielem spółki Glass4Cars.pl, to firma notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2005 roku. Firma od lat działa w branży motoryzacyjnej, zajmując się produkcją i dystrybucją kosmetyków i chemii motoryzacyjnej, a także samochodowych środków eksploatacyjnych, klejów i uszczelniaczy dla motoryzacji i przemysłu, akcesoriów samochodowych, olejów i smarów. Dodatkowe informacje o firmie są dostępne pod adresem: http://www.variant.pl. Więcej informacji o Glass4Cars można znaleźć po kliknięciu na link: http://www.glass4cars.pl.